• ISO 9001 : 2008
  • ISO 22000 : 2005
 • Про компанію

  ТОВ «Гармонія» заснована в 2004 році з метою виробництва і продажу високоякісних дієтичних добавок до раціону харчування в м’яких желатинових капсулах, використовуючи тільки високоякісну імпортовану сировину. Більшу частину в асортименті продукції, що випускається, займають риб’ячі жири в асортименті і Омега-3 в капсулах виключно з європейських компонентів.

  У 2011 році на підприємстві ТОВ «Гармонія» були впроваджені стандарти якостіі ISO 9001 (міжнародні стандарти, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств)  і ISO 22000 (міжнародна система менеджменту безпеки харчової продукції). Сертифікацію проводять спеціально акредитовані органи. В нашому випадку це Бюро Верітас (Bureau Veritas - Paris, France) – світовий лідер з надання послуг тестування, інспекції і сертифікації.  Після отримання сертифікату, кожного року проводиться інспекція з метою підтвердження використання прийнятих стандартів підприємством.

  З 2014 року ТОВ«Гармонія» є членом глобальної організації GOED (Global Organization for EPA and DHA Omega-3s) з головним офісом в Солт-Лейк-Сіті, США. Строгі стандарти GOED допомагають забезпечити споживачам доступ до високоякісних продуктів у багатьох країнах. Як член GOED, ТОВ «Гармонія» підписала монографію про зобов’язання слідувати Кодексу етики і ділової практики GOED, а також стандартам добровільної монографії GOED як умові членства в организації.

  Для ознайомлення з новинками в сфері асортименту і підходів до виробництва, ефективності і безпеки готової продукції, ми буваємо на виставках, що проводяться в Україні та за кордоном.

  Перед тим, як закуповувати нову сировину, ми стараємося особисто відвідати виробників для об’єктивної оцінки їх підходів до якості і безпеки продукції, що пропонується.

  Ми завжди націлені на розвиток, впровадження нових методів, вивчення останніх наукових розробок для підвищення ефективності наших продуктів. Незмінними залишаються тільки наші вимоги до якості всієї сировини, що використовується, і нашої готової продукції, яку ми пропонуємо для продажу.