• ISO 9001 : 2008
  • ISO 22000 : 2005
 • Якість та безпека

  ТОВ «Гармонія» з 2014 року є членом глобальної організації GOED (Global Organization for EPA and DHA Omega-3s) з головним офісом в Солт-Лейк-Сіті, США. Ця організація створена з метою надавати підтримку членам, повідомляючи споживачам про переваги і оптимальні рівні споживання EPA и DHA омега-3, основаних на наукових дослідженнях, забезпечуючи при цьому високі стандарти якості і методи стабільності. Стандарти GOED є більш строгими, ніж будь-які окремі правила в світі, і помогают забезпечити споживачам доступ до высоякісних продуктів. Як член GOED, ТОВ «Гармонія» підписала монографію про зобов’язання слідувати Кодексу етики і ділової практики GOED, а також стандартам добровільної монографії GOED як умові членства в організації. Це членство дозволяє нашому підприємству буть в курсі світових тенденцій у виробництві риб’ячого жиру і Омега-3, відслідковувати всі новинки, підтримувати зв’язок зі світовими виробниками сировини і співпрацювати з кращими із них.

  На підприємстві ТОВ «Гармонія» з 2011 року впроваджені стандарти якості ISO 9001 і ISO 22000. ISO разшифровується як International Organization for Standardization — Міжнародна організація по стандартизації.

  ISO 9001 входить в серію стандартів ISO 9000 – міжнародних стандартів, що описують вимоги до системи менеджменту якості організацій і підприємств і впроваджених більш ніж в 190 країнах світу. Цей стандарт включає в себе вимоги до всіх ланок підприємства – від вищого керівництва до визначення належних умов на кожному етапі виробництва і відповідальності працівників на своїх робочих місцях, а також настанови по досягненню стійкого результату.

  ISO 22000 – міжнародна система менеджменту безпеки харчової продукції. Направлена на «забезпечення організацією відповідності вимогам до безпеки харчової продукції, встановлених законодавством». Ця система, зокрема, включає в себе «забезпечення послідовності стадій і операцій, що використовуються у виробництві, переробці, розподіленні, зберіганні і поводженні з харчовою продукцією і її інгредієнтами, починаючи з первинного виробництва і закінчуючи вживанням в їжу».

   Сертифікацію проводять спеціально акредитовані органи. В нашому випадку це Бюро Верітас (Bureau Veritas – Paris, France) – світовий лідер з надання послуг тестування, інспекції і сертіфикації.  Після отримання сертифікату, кожного року проводиться інспекція з метою підтвердження використання прийнятих стандартів підприємством. Ви можете завжди бути впевнені в належній виробничій практиці ТОВ «Гармонія»!

  А найголовніше – наше підприємство використовує у виробництві виключно сертифіковану європейську сировину Ми довіряємо транспортування і сировини, і готової продукції тільки надійним логістичним компаніям. Під час приймання на склад, кожна партія перевіряється на цілісність упаковки і наявність достатнього для виробництва строку зберігання компонентів.

  Всі серії готової продукції обов’язково отримують сертифікати якості (сертифікат анализу на партію, або по-іншому паспорт якості). Всі аналізи і тестування проводить сертифікована лабораторія Державного підприємства «Харьківский центр захисту прав споживачів», яка використовує сучасне обладнання і методи аналізу.

  Бездоганна якість, ефективність і безпека – наш незмінний пріоритет з моменту заснування компанії. Ми дуже консервативні в цих питаннях. Ваша довіра до нас з 2004 року – найкраща нагорода.